Chcete se zeptat?

Kontaktní formulář

X

Pokud je pro Vás opravdu důležité zabránit odsouzení za přestupek, nechte se zastoupit profesionálem. Opakované omluvy z ústního jednání již zpravidla nevedou k zastavení přestupkového řízení, stejně jako mnohdy triviální postupy laiků, kteří své služby nabízejí na internetu. Pokud chcete být v přestupkovém řízení úspěšný, je důležité být zastoupen odborníkem, který bude svými znalostmi převyšovat úředníka. Jako advokát přesně vím, jaké povinnosti mají úředníci a v rámci obhajoby svých klientů důsledně vyžaduji jejich dodržování, a stejně rozhodně uplatňuji Vaše procesní práva. Díky hluboké znalosti zákonů a příslušné judikatury tak úředníkům mnohdy nezbývá, než mi dát zapravdu.

Silniční kontrola v obci PsárySilniční kontrola v obci Psáry

 

Snížení správního trestu

 

Je bláhové si myslet, že v dnešní době je možné se vyhnout postihu za jakýkoliv přestupek. V některých situacích je důkazní situace natolik jednoznačná, že není možné dosáhnout zastavení přestupkového řízení. V takovém případě je namístě usilovat o co nejmírnější postih za přestupek. Úředník má poměrně široké uvážení, jak vysoký zákaz řízení Vám může uložit. Rád Vám nabídnu zastoupení, v rámci kterého budu usilovat o to, aby Vám byl uložen co nejmírnější zákaz řízení. 

 

Kolik zaplatím?

 

V mnoha případech si můžeme sjednat odměnu za úspěch, tedy že mé služby zaplatíte pouze v případě, že skutečně vyváznete bez trestu, anebo pokud Vám bude uložen nejnižší možný trest. To znamená, že za právní služby zaplatíte až na konci přestupkového řízení bez ohledu na počet hodin, které jsem s obhajobou strávil.

 

Pomůžu Vám!

 

Pokud máte obavy ze sankce za dopravní přestupek, sjednejte si se mnou schůzku, na které Vám narovinu řeknu, jakého výsledku můžeme v rámci obhajoby dosáhnout, a zdali se nám může podařit zabránit ztrátě řidičského oprávnění nebo záznamu trestných bodů. Tato prvotní konzultace je zdarma a mohu Vám ji poskytnout i telefonicky.

 

základem pro úspěch je nesouhlas s uložením blokové pokutyzákladem pro úspěch je nesouhlas s uložením blokové pokuty