Chcete se zeptat?

Kontaktní formulář

X

Pokud je pro Vás opravdu důležité zabránit odsouzení za přestupek, nechte se zastoupit profesionálem. Opakované omluvy z ústního jednání již zpravidla nevedou k zastavení přestupkového řízení, stejně jako mnohdy triviální postupy laiků, kteří své služby nabízejí na internetu. Pokud chcete být v přestupkovém řízení úspěšný, je důležité být zastoupen odborníkem, který bude svými znalostmi převyšovat úředníka. Jako advokát přesně vím, jaké povinnosti mají úředníci a v rámci obhajoby svých klientů důsledně vyžaduji jejich dodržování, a stejně rozhodně uplatňuji Vaše procesní práva. Díky hluboké znalosti zákonů a příslušné judikatury tak úředníkům mnohdy nezbývá, než mi dát zapravdu.

Silniční kontrola v obci PsárySilniční kontrola v obci Psáry

 

Kolik zaplatím?

 

V mnoha případech si můžeme sjednat odměnu za úspěch, tedy že mé služby zaplatíte pouze v případě, že skutečně vyváznete bez trestu. To znamená, že za právní služby zaplatíte až na konci přestupkového řízení bez ohledu na počet hodin, které jsem s obhajobou strávil.

 

Pomůžu Vám!

 

Pokud máte obavy ze sankce za dopravní přestupek, sjednejte si se mnou schůzku, na které Vám narovinu řeknu, jakého výsledku můžeme v rámci obhajoby dosáhnout, a zdali se nám může podařit zabránit ztrátě řidičského oprávnění nebo záznamu trestných bodů. Tato prvotní konzultace je zdarma a mohu Vám ji poskytnout i telefonicky.

 

základem pro úspěch je nesouhlas s uložením blokové pokutyzákladem pro úspěch je nesouhlas s uložením blokové pokuty