Chcete se zeptat?

Kontaktní formulář

X

Porušili jste vědomě zákaz řízení, který Vám uložil soud nebo městský úřad? V takovém případě jste se dopustili trestného činu maření výkonu úředního rozhodnutí podle § 337 trestního zákoníku, za který Vám hrozí:

  • vězení až na 2 roky
  • zákaz řízení až na 10 let
  • obecně prospěšné práce až na 400 hodin
  • pokuta od 2.000,- Kč až teoreticky do 36.500.000,- Kč 

 

Policisté mnohdy provádějí silniční kontroly na místech, kde byste je nečekali...Policisté mnohdy provádějí silniční kontroly na místech, kde byste je nečekali...

 

Jak Vám mohu pomoci

 

Pokud chcete zabránit uložení přísného trestu, je vhodné si vzít dobrého advokáta. Při kvalitní obhajobě můžeme dosáhnout nejenom toho, že Vám nebude uložen další zákaz řízení, ale dokonce se můžete vyhnout jakémukoliv potrestání. Za určitých podmínek totiž můžeme dosáhnout podmíněného zastavení Vašeho trestního stíhání, díky kterému nebudete mít záznam ve výpisu v rejstříku trestů a mnohdy ani nemusí proběhnout nepříjemné hlavní líčení u soudu. Díky mé pomoci v trestním řízení zazní veškeré skutečnosti a argumenty, které tento postup odůvodňují. Proto i kdyby Vaše trestní stíhání nebylo podmíněně zastaveno, zpravidla má moje obhajoba za následek mírnější trest.

 

Kolik mě to bude stát?

 

V mnoha případech si navíc můžeme sjednat i odměnu za úspěch, tedy že mé služby zaplatíte pouze v případě, že skutečně vyváznete bez zákazu řízení. To znamená, že za obhajobu zaplatíte až na konci trestního řízení po nabytí právní moci příslušného rozhodnutí, a to bez ohledu na počet hodin, které jsem s obhajobou strávil.

 

Kontaktujte mě!

 

Přemýšlíte nad tím, jak postupovat? Sjednejte si se mnou schůzku, při které Vám narovinu řeknu, jakého výsledku můžeme v rámci obhajoby dosáhnout, a zdali se nám může podařit zabránit ztrátě řidičského oprávnění. Tato prvotní konzultace je zdarma a mohu Vám ji poskytnout i telefonicky.

Nechcete být při výslechu sám? Stačí zavolat...Nechcete být při výslechu sám? Stačí zavolat...