Chcete se zeptat?

Kontaktní formulář

X

Pokud hledáte advokáta, který se specializuje téměř výlučně na oblast dopravy, pak jste na správném místě. Pro kvalitní zastoupení v této oblasti je totiž důležitá nejenom detailní znalost zákonů a judikatury, ale i znalost praxe policistů, státních zástupců nebo úředníků, se kterou jsem díky mnohaletým zkušenostem dostatečně seznámen. Současně Vám mohu poskytnout kompletní služby v oblasti dopravy, tedy nejen ohledně trestných činů a dopravních přestupků, ale i bodového systému. To je velmi důležité, protože stejný delikt přitom může být někdy (a někde) řešen jako dopravní přestupek a jindy (nebo jinde) jako trestný čin. V obou případech Vám navíc mohou být zaznamenány body.

 

Mgr. Tomáš Maxa, advokátMgr. Tomáš Maxa, advokátU mě máte jistotu, že Vám narovinu řeknu, jakého výsledku můžeme společně dosáhnout. S mnoha klienty si totiž sjednávám odměnu za úspěch, proto pokud by nebylo dosaženo předpokládaného výsledku, jsou pro Vás mé služby zdarma. Nemám proto sebemenší důvod Vás vodit za nos. Pokud máte problém, kontaktujte mě a sjednejte si konzultaci, při které se seznámím s Vaším případem. Tato konzultace je zdarma a mohu Vám ji poskytnout i telefonicky.

 

Pozor na nekalou konkurenci

 

Své služby v oblasti dopravy (zejména ohledně přestupků a bodového systému) nabízejí i neprávníci, kteří se snaží těžit z obtížné situace, ve které se nacházíte. Proto si často řeknou o poměrně vysokou částku za zastupování, v rámci kterého však zpravidla ničeho nedosáhnou. Sám jsem v několika případech přebíral případy po konkurenci a byl jsem zděšen úrovní služeb, které poskytují.

 

Pokud hledáte právní pomoc k řešení svého problému, doporučuji Vám obrátit se na advokáta. V takovém případě máte záruku, že Váš zástupce:

 

  • Osvědčení advokátaOsvědčení advokátaje vysokoškolsky vzdělaný právník,

 

  • je pojištěn pro případ, že by cokoliv zanedbal,

 

  • je ze zákona povinen zachovávat mlčenlivost,

 

  • Vás musí průběžně informovat o průběhu zastupování,

 

  • musí dodržovat stavovské předpisy České advokátní komory.