Chcete se zeptat?

Kontaktní formulář

X

OBDRŽEL JSEM OZNÁMENÍ O DOSAŽENÍ 12 BODŮ, CO MÁM DĚLAT?

 

Pokud Vám bylo doručeno oznámení o dosažení 12 bodů a výzva k odevzdání řidičského průkazu, je nezbytné podat námitky nejpozději do 5 pracovních dnů. Když námitky nepodáte, automaticky ztrácíte uplynutím této lhůty řidičské oprávnění na 1 rok. Jestli máte zájem tomuto následku zabránit, rozhodně Vám nedoporučuji využívat jednoduché vzory námitek z internetu, protože ty Vás zpravidla od ztráty řidičského oprávnění nezachrání. Pokud chcete mít reálnou šanci i nadále řídit motorová vozidla, je nezbytné podat kvalitně sepsané námitky.

 

CHCI SEPSAT KVALITNÍ NÁMITKY OD ADVOKÁTA

Za sepsání námitek si účtuji pouze 1.000,- Kč + DPH. Za tuto částku Vám sepíšu kvalitní a prověřené námitky, díky kterým bude muset městský úřad zajistit veškeré podklady, na základě kterých Vám byly body zaznamenány. K sepsání námitek mi stačí poslat pouze naskenované oznámení o dosažení 12 bodů, a já obratem připravím námitky, které Vám zašlu na e-mail.

 

NÁMITKY VÁM MOHU PŘIPRAVIT BEZODKLADNĚ, AŤ JSTE ODKUDKOLIV

 

Složení bodovaných řidičů dle počtu bodůSložení bodovaných řidičů dle počtu bodů

JAK POSTUPOVAT PO PODÁNÍ NÁMITEK?

Pokud jste podali mé námitky, stačí jen čekat, až městský úřad shromáždí veškeré podklady, na základě kterých byly body zaznamenány. Jakmile bude mít městský úřad tyto podklady k dispozici, písemně Vás o tom informuje a dá Vám příležitost se s nimi seznámit. Následně se dostavíte na městský úřad, kde si tyto podklady okopírujete nebo nafotíte na digitální fotoaparát, a zašlete mi je. Pokud byste něčemu nerozuměli, jsem Vám po celou dobu k dispozici na telefonu. Následně tyto podklady pečlivě prostuduji a narovinu Vám řeknu, jaká je šance na záchranu řidičského oprávnění. Pokud bude určitá šance, převezmu Vaše právní zastoupení a využiji všech dostupných prostředků k tomu, abyste mohli i nadále řídit. Nerad někoho tahám za nos, proto s většinou klientů uzavírám smlouvu, podle které mám nárok na odměnu pouze v případě, kdy jim skutečně zachráním řidičské oprávnění.

 

ZA MÉ SLUŽBY ZAPLATÍTE POUZE V PŘÍPADĚ, ŽE VÁM ZACHRÁNÍM ŘIDIČÁK

Nejčastěji bodované přestupkyNejčastěji bodované přestupky 

 

CHCI BÝT ZASTOUPEN V CELÉM NÁMITKOVÉM ŘÍZENÍ

Pokud chcete, abych za Vás vše vyřídil, stačí mi udělit plnou moc a já provedu veškeré úkony související s námitkovým řízením. Nemusíte se tak zatěžovat podáváním námitek, komunikací s městským úřadem nebo seznamováním se s podklady rozhodnutí, protože vše vyřeším za Vás. Plnou moc Vám mohu zaslat i e-mailem, stačí mi jí podepsanou zaslat zpátky. O všech úkonech Vás budu informovat, abyste měl vždy dokonalý přehled o průběhu řízení.